HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Özel Yazılım

DehaSoft, birçok sektörde kendi oluşturduğu Özel Yazılım Paketleri ve sizlerden gelen talep üzerine oluşturabileceği Özel Yazılım hizmeti sunmaktadır.

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik Özel Yazılım hizmeti sunmaktadır. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturan DehaSoft. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyor.

ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ
ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ

Özel Yazılım Entegrasyonu

DehaSoft, birbirinden bağımsız markadaki programların API/XML vb. hizmetinden faydalanarak aralarında bağlantı kurmasını sağlayan özel yazılım entegrasyon çözümleri sunmaktadır.

Birden fazla farklı yazılım ürünü kullanan müşterilerine, veri girişi, rapor çekme, karşılaştırma ve gün sonu rapor oluşturma gibi komplike işlemlere ihtiyaç duyan müşterilerine, bu farklı yazılımlardaki verileri birleştirmek ve kümülatif sonuçlar elde etmek için DehaSoft, özel yazılım entegrasyonu kapsamında kullandığınız programları birbirine entegre eder ve ihtiyaç halinde birbirleri ile senkronize çalışmalarını sağlar.

Mobil Uygulama

Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı.

DehaSoft, mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyor. Sağladığı çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı olmaktadır.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyor. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamanıza olanak sağlamaktadır.

ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ
ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Görsel olmanın yanında; kullanıcı dostu, %100 yönetilebilir ve arama motorları ve mobil cihazlarda uyumlu olarak firmanızın prestijine uygun hazırlanmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda ürün içeriğinizi müşterilerinize sunabileceğiniz 7/24 açık mağaza mantığı ile sanal pos üzerinden satış yapabileceğiniz paket yazılım olmayan tamamen istediğiniz şekilde hazırladığımız özel tasarımlı e-ticaret web sitesi hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Firma kuruluşundan itibaren Kurumsal kimlik oluşturulmasında , markanın yaratılmasından tutun marka tescili ,logo hazırlanması, antetli kağıdından fatura hazırlanmasına kadar sizlerin yanındayız.

ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ
ozel-yazilim-entegrasyonu HİZMETLERİMİZ

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Web sitelerinde, arama motorları tarafından belirlenen ve titizlikle uygulanması gereken SEO normları vardır. Anahtar kelime bazlı SEO başarısı sağlanabilmesi için web sitesi alt yapılarında uygulanması gereken temel kuralları projenin başından sonuna kadar titizlikler uygunlanmaktadır. Google dostu bir web site çalışması yapmak için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.