AKINSOFT Entegrasyonları

akinsoft-entegrasyonlari AKINSOFT Entegrasyonları

AKINSOFT Entegrasyonları

Mevcut kullandığınız program üzerinden data alınarak AKINSOFT programına gönderilerek uygun modül ile eşleştirip verileri tek ekran da istediğiniz şekilde raporlama yapılmaktadır.

AKINSOFT muhasebe programında oluşturduğunuz stoklarınızı ürün detayları, ürün fiyat portföyleri, ürün kategorileri ve ürün açıklamalarıyla birlikte sizden aldığımız direktiflerle hazırlamış olduğumuz özel yazılım programı ile arasında entegre edilir.

Ürünlerinizin stok durumları, stok cinsleri ve stok kartlarının sistemlerinize anlık veri transferleri yapılırken, stok durumlarınız güncel olarak bayi ve müşterilerinize aktarılır. Deponuzda tükenen ürünler bayilerinizin ekranında aynı zamanda güncellenerek stoktan düşürülmektedir.

AKINSOFT Entegrasyon Modülleri

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Cari Transfer entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Cari Hareket entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Çek Senet entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Kasa entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Fatura Hareket entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Sipariş Hareket entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Banka entegrasyonu yapmaktadır.

Mevcut kullandığınız program üzerinden aldığımız data ile AKINSOFT Muhasebe Programı ile arasında Stok Hareket entegrasyonu yapmaktadır.

akinsoft-entegrasyonlari AKINSOFT Entegrasyonları